Uzay Forum | Türkiye'nin Uzay Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzay Forum | Türkiye'nin Uzay ForumuHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Venüs Mü UFO Mu?

2 posters
YazarMesaj
eVerest™
Yönetici
Yönetici
eVerest™

Erkek
Kişisel İleti : Uzaylı
Opera
Uyarı Yok

Venüs Mü UFO Mu? Empty
MesajKonu: Venüs Mü UFO Mu?   Venüs Mü UFO Mu? Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 1:10 pm

Venüs Mü UFO Mu? 0qbxvv10

Yıllardır UFO'ları reddedenlerin en büyük kanıtı Venüs olmuştur. Birçok görgü tanığı onlara göre aslında bir uzaylı aracı değil, Venüs'ü görmüştür. Konu hakkında bir açıklamada tecrübeli THY pilotu Menderes Çakıcı'dan geldi. Dünya'yı uzaylıların ziyaret ettiğine inananların aşağıdaki yazı hakkında yorumlarını bekliyoruz.  

Türk Hava Yolları'nın kaptan pilotu ve uçuş öğretmeni Menderes Çakıcı, uçuş deneyimlerini kendi yazdığı bir kitapta topladı. Genç meşlektaşlarına yardım etmeyi amaçlayan Çakıcı, 13 bölüm 169 sorudan oluşan kitabında uçuş öncesi, sırası ve sonrası yaşanabilecek olaylara ışık tutuyor.

Menderes Çakıcı pilotların "UFO gördüm" açıklamalarına da açıklık getiriyor. Çakıcı kendisine en çok sorulan sorulardan birinin "uçan daire" gördünüz mü olduğunu dile getirerek, yeni bir uçağın test uçuşunda yaşadığı ilginç bir olayı şöyle anlattı;

("Gelirken bilmediğimiz ışıklar gördük. Bu ışıklar genelde deneysel uçakların, askeri uçakların ya da çevredeki gezegenlerin ışıkları oluyor. Pilotlara 'Acaba UFO mu' diye sordurtan şey Venüs gezegeni oluyor. Sabahın ilk saatlerinde veya güneş doğmadan önce Venüs gezegeni, uçarken bize muazzam ışık oyunları oynuyor. 'Uçan daire gördüm' diyen pilotlar genellikle mesleğinde acemi olanlardan çıkıyor.")

Çakıcı sadece pilotların değil, yolcuların da UFO gördüklerini iddia ettiklerini belirtterek konuyla ilgili bir de yaşanmış hikaye anlattı;

"Bir kere kapalı bir havada İstanbul'dan Avrupa'ya uçarken, kabin amirimiz 'Yolcumuzun bir iddiası var, uçan daire solda bizi takip ediyor' dedi. Uçan dairenin rengini sordum kırmızı olduğunu söyledi. Cevap basitti, hava kapalı olduğu için kanat ucu ışıkları uçağın esnemesinden dolayı yukarı aşağı hareket ettiği için sanki uçağı takip eden UFO sanılıyordu"

HaberUzay
Begüm
Moderatör
Moderatör
Begüm

Kadın
Firefox
Uyarı Yok

Venüs Mü UFO Mu? Empty
MesajKonu: Geri: Venüs Mü UFO Mu?   Venüs Mü UFO Mu? Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 10:15 pm

UFO olacağını zannetmiyorum, Venüs'de bu kadar net gözüküyor mu ki Dünya'dan ? |

Venüs Mü UFO Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Venüs Kutbundaki Göz